2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa instrumentarium do sal dydaktycznych w tym flety, klarnety, harfa, dzwony
Beschreibung: Zakup i dostawa instrumentarium do sal dydaktycznych w tym flety, klarnety, harfa, dzwon w ilości i rodzaju określonym w formularzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37310000 Musikinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 część - flety
Beschreibung: Zakup i dostawa fletów
Los: LOT-0002
Titel: 2 część – klarnety
Beschreibung: Zakup i dostawa klarnetów
Los: LOT-0003
Titel: 3 część – harfa
Beschreibung: Zakup i dostawa harfy
Los: LOT-0004
Titel: 4 część - dzwony
Beschreibung: Zakup i dostawa dzwonów