576924-2026 - Ergebnis
Estland – Abfallcontainer und -körbe – Tartu valda erinevate konteinerite ja jäätmemahutite soetamine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartu valda erinevate konteinerite ja jäätmemahutite soetamine
Beschreibung: Hanke eesmärk on jäätmete liigiti kogumise suurendamiseks soetada maapealsed mahutid, tekstiilikonteinerid, aia- ja haljastusjäätmete multilift konteinerid ning kolmeosalised väikesed väliprügikastid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309554-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Aia- ja haljastujäätmete multiliftkonteinerid
Beschreibung: Soetatakse 5 multilift konteinerit suurusega 20 m3 aia- ja haljastujäätmete kogumiseks. Konteinerid peavad olema pealt kinnised, külgedel luugid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309554-0003