See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorgbedrijf Sint-Truiden: Herbestemming site 't Meiland - Fase 1: Nieuwbouw lokaal dienstencentrum, kinderdagverblijf en meergeneratiewoningen
Beschreibung: Zorgbedrijf Sint-Truiden: Herbestemming site 't Meiland - Fase 1: Nieuwbouw lokaal dienstencentrum, kinderdagverblijf en meergeneratiewoningen - Opdracht 1: Algemene Aanneming
Interne Kennung: S1173/Algemene Aanneming
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: S1173/Algemene Aanneming - 1
Beschreibung: Herbestemming site 't Meiland - Fase 1: Nieuwbouw lokaal dienstencentrum, kinderdagverblijf en meergeneratiewoningen - opdracht 1: Algemene Aanneming
Interne Kennung: 1