Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van drie (3) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) keer één (1) jaar.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Groot-Amsterdam (NL32B)
Land: Niederlande