2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky ICT vybavení
Beschreibung: Zadavatel zavedl dynamický nákupní systém (DNS) v zadávacím řízení v nadlimitním režimu dle § 138 a násl. Zákona. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky ICT vybavení pro Zadavatele podle jeho aktuálních potřeb, včetně souvisejících služeb (doprava, montáž, zaškolení, servis atd.). Kategorie: 1. Tiskárny 2. PC sestavy vč. příslušenství 3. Aktivní síťové prvky 4. Servery 5. Diskové pole
Interne Kennung: DNS_1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadavatel zavedl dynamický nákupní systém (DNS) v zadávacím řízení v nadlimitním režimu dle § 138 a násl. Zákona. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou průběžné dodávky ICT vybavení pro Zadavatele podle jeho aktuálních potřeb, včetně souvisejících služeb (doprava, montáž, zaškolení, servis atd.). 1. Tiskárny 2. PC sestavy vč. příslušenství 3. Aktivní síťové prvky 4. Servery 5. Diskové pole
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 48820000 Server, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)