See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem Pozwolenia na budowę dla budowy Jednostki Szczytowej OCGT Jaworzno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem Pozwolenia na budowę dla budowy Jednostki Szczytowej OCGT Jaworzno.
Vorherige Bekanntmachung: 362345-2026
Interne Kennung: PZP/TW/02261/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001