See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radovi sanacija i zatvaranje odlagališne plohe 1
Beschreibung: Predmet nabave su radovi sanacije i zatvaranja odlagališne plohe 1 u sklopu projekta Sanacija zatvorenog odlagališta neopasnog otpada – Ploha 1 (CGO Bikarac). Predmet nabave detaljno je opisan u Glavnom projektu i Troškovniku radova koji su sastavni dio dokumentacije o nabavi i objavljeni su u EOJN. Radovi sanacije odlagališne plohe 1, opisani projektnom dokumentacijom, izvodit će se sukladno Izmjeni i dopuni Građevinske dozvole (klasa: UP/I-361-03/17-01/000205, urbroj: 531-06-2-1-226-18-0010 izdana 27.07.2018. od Ministarstva graditeljstva i prostornoga uređenja, Uprave za dozvole državnog značaja, Sektora građevinskih i uporabnih dozvola). Tehničke specifikacije (Glavni projekt) i ostala tehnička dokumentacija sastavni su dio ove dokumentacije o nabavi i objavljeni su u EOJN. Predmetni postupak javne nabave provodi se u sklopu projekta „Sanacija zatvorenog odlagališta neopasnog otpada – Ploha 1 (CGO Bikarac)“ koji je sufinanciran bespovratnim sredstvima iz Nacionalnog plana oporavka i otpornosti stoga predmet nabave podliježe kontroli posredničkih tijela, nacionalnih i EU tijela za reviziju i/ili osobama koje je ono ovlastilo.
Interne Kennung: E-VV: 5/25
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45222110 Bau von Mülldeponien
5. Los
Los: LOT-0000