576986-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Přístavba a stavební úprava ZŠ Hustopeče nad Bečvou
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřístavba a stavební úprava ZŠ Hustopeče nad Bečvou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou úpravy prostor školní kuchyně a jejího provozního a hygienického zázemí v budově školy Hustopeče nad Bečvou, v rozsahu dle zadávací dokumentace. Tato veřejná zakázka v sobě zahrnuje realizaci vzájemně časově, místně a funkčně provázaných stavebních prací a dodávek. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části: Část zakázky A – Přístavba a stavební úprava ZŠ Hustopeče n.B. Část zakázky B – Gastro vybavení kuchyně ZŠ Hustopeče n.B.
Interne KennungP25V00002273
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást zakázky A – Přístavba a stavební úprava ZŠ Hustopeče n.B.
BeschreibungV rámci části zakázky A dojde k přístavbě rampy pro zásobování školní kuchyně a souvisejících stavebních úprav školní kuchyně včetně VZT.
Interne KennungP25V00002273/A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
LosLOT-0002
TitelČást zakázky B – Gastro vybavení kuchyně ZŠ Hustopeče n.B.
BeschreibungV rámci části zakázky B dojde k dodání a instalaci technologického vybavení gastronomického provozu, který slouží pro výrobu a výdej jídel pro cca 350 strávníků v prostorách školní kuchyně v objektu základní školy v Hustopečích nad Bečvou. Součástí dodávek je také zaškolení obsluhy personálu školní kuchyně.
Interne KennungP25V00002273/B
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen