576994-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Wymiana sieci wodociągowej L ca 1136 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Targówek.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana sieci wodociągowej L ca 1136 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Targówek.
BeschreibungWymiana sieci wodociągowej L ca 1136 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Targówek. Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ).
Interne Kennung01296/WS/PW/PZP-DRZ-WRI/B/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWymiana sieci wodociągowej L ca 1136 m metodą bezwykopową (kraking statyczny) wraz z wymianą ZD i przełączeniem przyłączy wodociągowych na terenie Warszawy w Dzielnicy Targówek. (Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ)