576999-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Elektrizität – Dodávka elektrickej energie 2027 – 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka elektrickej energie 2027 – 2028
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie tovarov – združená dodávka elektrickej energie vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a zabezpečenia distribúcie do odberných miest verejného obstarávateľa, v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej sústavy (PDS), za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku PDS pre zmluvné obdobie za každé odberné miesto. Zákazku vyhlasuje verejný obstarávateľ Mesto Púchov ako príležitostné spoločné verejné obstarávanie podľa § 16 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Zúčastnení verejní obstarávatelia po určení úspešného uchádzača samostatne uzatvoria zmluvy na predmet zákazky s týmto úspešným uchádzačom. Podrobnejšie informácie sú v časti B súťažných podkladov
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001