2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/2/2026 - Usługa zaprojektowania, wdrożenia, świadczenia serwisu i nadzoru oraz wsparcia aplikacji pozyskiwania pytań testowych dla CEM w Łodzi
Beschreibung: Usługa zaprojektowania, wdrożenia, świadczenia serwisu i nadzoru oraz wsparcia aplikacji pozyskiwania pytań testowych dla CEM w Łodzi
Interne Kennung: ZP/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa zaprojektowania, wdrożenia, świadczenia serwisu i nadzoru oraz wsparcia aplikacji pozyskiwania pytań testowych dla CEM w Łodzi
Beschreibung: Usługa zaprojektowania, wdrożenia, świadczenia serwisu i nadzoru oraz wsparcia aplikacji pozyskiwania pytań testowych dla CEM w Łodzi (Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do umowy)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w przypadku decyzji o realizacji i możliwości sfinansowania zamówienia w zakresie części rozszerzonej, określonej w Opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 1 do umowy. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać albo nie skorzystać. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zamawiający przekaże informację o zamiarze skorzystania z prawa opcji po przyznaniu środków na wydatki majątkowe z przeznaczeniem na realizację zakupu inwestycyjnego w kolejnym roku budżetowym, tj. 2027 przez Ministra Zdrowia. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji zostały określone we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ, w przypadku braku postanowień szczególnych realizacji zamówienia w ramach prawa opcji zasady będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.