See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala w Puszczykowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala w Puszczykowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
Interne Kennung: Szp.12/ 57 /2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości świadczenia usług przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów Szpitala w Puszczykowie. Przedmiotowe postępowanie jest ponownym postępowaniem po unieważnieniu w dniu 11 sierpnia 2026 r., postępowania nr Szp. 12/50/26, co spowodowało opóźnienie w wyborze wykonawcy. Usługa żywienia pacjentów ma charakter ciągły i jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania Szpitala oraz zapewnienia pacjentom wyżywienia dostosowanego do ich potrzeb i zaleceń medycznych. Ewentualna przerwa w świadczeniu usługi mogłaby zakłócić prawidłowe funkcjonowanie Szpitala. Skrócenie terminu składania ofert jest zatem konieczne, aby Zamawiający miał możliwość przeprowadzenia wszystkich wymaganych czynności związanych z badaniem i oceną ofert, wyborem wykonawcy oraz zawarciem umowy. Jednocześnie skrócenie terminu nie narusza zasady uczciwej konkurencji ani równego traktowania wykonawców. Przedmiot zamówienia był już przedmiotem poprzedniego postępowania, a zakres i warunki realizacji usługi są wykonawcom potencjalnie zainteresowanym udziałem w postępowaniu znane. Wyznaczony termin pozostawia wykonawcom realną możliwość przygotowania i złożenia ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001