2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej z podziałem na 3 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-69/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r, poz. 793) w trybie przetargu nieograniczonego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. I Komputer przenośny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-69/26 cz. I
Los: LOT-0002
Titel: cz. II Komputer przenośny
Interne Kennung: ATZ-281-69/26 cz. II
Los: LOT-0003
Titel: cz. III Komputer przenośny
Interne Kennung: ATZ-281-69/26 cz. III