2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dostępu do Internetu łączem zapasowym dla Centrali Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych oraz Ośrodka RARS w Konstancinie Jeziornie w okresie 48 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dostępu do Internetu łączem zapasowym dla Centrali Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych oraz Ośrodka RARS w Konstancinie Jeziornie w okresie 48 miesięcy.
Interne Kennung: BPzp.271.67.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001