2. Verfahren
Verfahren
Titel: UPOL/CATRIN – Dodávky rozpouštědel 2026/2027
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodání chemických rozpouštědel pro Vysokoškolský ústav CATRIN dle jeho aktuálních potřeb na základě jednotlivých výzev k dodávce a splnění dalších s tím souvisejících závazků, a to po dobu 12 měsíců od nabytí účinnosti příslušné smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44832000 Lösungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24322200 Einwertige Alkohole, 33696300 Chemische Reagenzien, 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DBID: 6030
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24322200 Einwertige Alkohole, 24000000 Chemische Erzeugnisse, 33696300 Chemische Reagenzien