See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z sukcesywną dostawą leków ogólnych, leków odurzających, płynów infuzyjnych oraz preparatów do receptury dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. (IZP.2411.70.2026.EP)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z sukcesywna dostawą leków ogólnych, leków odurzających, płynów infuzyjnych oraz preparatów do receptury dla Apteki Szpitalnej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 12 pakietów. Zmawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną liczbę pakietów z zastrzeżeniem, że nie mogą być dzielone, tj. oferty muszą zwierać pełen zakres przedmiotu zamówienia określony w danym pakiecie. Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się pod każdym z Formularzy asortymentowo-cenowych stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 251253-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – płyny infuzyjne
Beschreibung: Pakiet 1 – płyny infuzyjne. Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: __ Zamawiający zastrzega sobie możliwość zastosowania w trakcie trwania umowy opcji o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia zgodnie zapisami określonymi w projekcie umowy - załącznik nr 8 SWZ. __ Zamawiający może skorzystać z opcji po zawarciu umowy w terminie ustalonym z Wykonawcą, jeżeli któryś rodzaj zamówienia podstawowego ulegnie wyczerpaniu. Oznacza to, że Zamawiający poza zamówieniem podstawowym ma możliwość w zależności od potrzeb realizacji dodatkowego zamówienia na dostawę większej ilości przedmiotu zamówienia do końca okresu trwania umowy. __Aby nie modyfikować ogólnego charakteru umowy podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. __ Ewentualne zastosowanie opcji nie skutkuje zmianą ceny jednostkowej przedmiotu zamówienia, która jest wartością stałą, niezależną od wielkości przedmiotu zamówienia. Oznacza to, że cena jednostkowa wskazana przez Wykonawcę w ofercie za przedmiot zamówienia, musi być taka sama zarówno dla kupowanego przedmiotu zamówienia w zamówieniu podstawowym, jak i dla kupowanego przedmiotu zamówienia w ramach opcji. __ Opcja jest jednostronnym dyskrecjonalnym uprawnieniem Zamawiającego, który może z opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części lub w ogóle nie skorzystać, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia o uruchomienie zamówienia w ramach opcji. __W zakresie realizacji zamówienia w ramach opcji stosuje się postanowienia dotyczące zamówienia podstawowego, chyba że co innego wynika z postanowień szczegółowych umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – leki ogólne 1
Beschreibung: Pakiet 2 – leki ogólne 1 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Isavuconazol
Beschreibung: Pakiet 3 – Isavuconazol Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – leki ogólne 2
Beschreibung: Pakiet 4 – leki ogólne 2 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – leki ogólne 3
Beschreibung: Pakiet 5 – leki ogólne 3 Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – formalina
Beschreibung: Pakiet 6 – formalina Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – zieleń indocyjanowa
Beschreibung: Pakiet 7 – zieleń indocyjanowa Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – leki odurzające
Beschreibung: Pakiet 8 – leki odurzające Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 – wapno sodowane
Beschreibung: Pakiet 9 – wapno sodowane Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 – Melfalan
Beschreibung: Pakiet 10 – Melfalan Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Gancyklovir
Beschreibung: Pakiet 11 - Gancyklovir Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 – Thalidomid
Beschreibung: Pakiet 12 – Thalidomid Szczegółowe wymagania dotyczące asortymentu znajdują się w Formularzu asortymentowo-cenowych stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.