See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SELECTIEDRAAD EN BESTEK VOOR DE OVERHEIDSOPDRACHT VOOR VERZEKERINGEN EN AANVERWANTE DIENSTEN - Stap 1. Onder de vorm van een aankoopcentrale met aanvullende aankoopactiviteiten onder de vorm van een mededingingsprocedure met onderhandelen met Europese bekendmaking (meerdere politiezones)
Beschreibung: AANBESTEDER PZ Wetteren Laarne Wichelen in eigen naam en als piloot aanbesteder voor de aankoopcentrale met aanvullende aankoopactiviteiten, gevormd door : - PZ 5435 – Hamme/Waasmunster - PZ 5436 – Berlare/Zele - PZ 5437 – Buggenhout/Lebbeke - PZ 5438 – Wetteren/Laarne/Wichelen - PZ 5439 – Denderleeuw/Haaltert - PZ 5441 – Erpe-Mere/Lede - PZ 5442 – Ninove - PZ 5416 – Regio Puyenbroeck EERSTE STAP : SELECTIEFASE SELECTIEDRAAD EN BESTEK VOOR DE OVERHEIDSOPDRACHT VOOR VERZEKERINGEN EN AANVERWANTE DIENSTEN Onder de vorm van een aankoopcentrale met aanvullende aankoopactiviteiten onder de vorm van een mededingingsprocedure met onderhandelen met Europese bekendmaking
Interne Kennung: 02-2026/PZWLW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 02-2026/PZWLW - 1
Beschreibung: PERCEEL I bestaande uit: Perceel 1A Materiele schade Perceel 1B Aansprakelijkheid Perceel 1C Mobiliteit Perceel IA : Patrimonium verzekeringen: Materiële schade: Luik 1 - Brand en aanverwante gevaren Luik 2: Alle Risico Elektronica Luik 3: Alle risico Zaakschade politieambtenaren Luik 4 Alle risico Politiehond Luik 5 Alle risico diverse (wapenkasten, tekstkarren..) Perceel IB: Aansprakelijkheidsverzekeringen: Luik 1: Algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand Luik 2: Objectieve aansprakelijkheidsverzekering
Perceel IC: Mobiliteitsverzekeringen: Luik 1: Burgerlijke aansprakelijkheid, rechtsbijstand, omnium – vlootpolis
Luik 2: Omnium opdracht Luik 3: Bijstand dienstvoertuigen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 02-2026/PZWLW - 2
Beschreibung: Perceel II “Arbeidsongevallen, bovenwettelijke aanvullende en lichamelijke ongevallen gemeen recht”: Luik 1: Arbeidsongevallen Luik 2: Lichamelijke ongevallen vrijwilligers
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 02-2026/PZWLW - 3
Beschreibung: Perceel III Drones
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 02-2026/PZWLW - 4
Beschreibung: Perceel IV Cyber risico
Interne Kennung: 4