2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Ermelo Adviseur Ruimtelijk Domein
Beschreibung: Sinds een aantal jaar kampt het RO-team van de gemeente Ermelo met een structurele overbelasting: er is simpelweg te veel werk voor de beschikbare capaciteit. In dit kader heeft het RO-team in 2024 een beoordelingskader ontwikkeld om ruimtelijke projecten te kunnen prioriteren en keuzes te kunnen maken in welke projecten wel worden opgepakt en welke projecten voorlopig niet worden opgepakt. Een flink aantal particuliere initiatieven hebben in deze prioriteringsronde geen prioriteit gekregen. Inmiddels zijn we geruime tijd verder en is er een wachtlijst van particuliere initiatieven ontstaan. De verwachting is dat zonder versterking de wachtlijst alleen maar verder op gaat lopen. Door het aflopen van contracten is de noodzaak voor versterking van het team verder toegenomen en is het nog urgenter geworden om op korte termijn een ervaren kracht aan het team toe te voegen. Daarom zijn wij op korte termijn op zoek naar een ervaren inhuurmedewerker die samen met onze vaste medewerkers de schouders wil zetten onder het afronden van de lopende projecten en het terugdringen van de wachtlijst door het oppakken van nieuwe zaken die nu nog op de wachtlijst staan. Het gaat overwegend om ruimtelijke initiatieven van particulieren op perceelsniveau. Voorbeelden hiervan zijn functieverandering van agrarisch naar wonen, woonkavelsplitsingen en kleinere woningenplannen. Verwacht wordt dat de inhuur medewerker in staat is om, grotendeels zelfstandig, deze dossiers te analyseren, te beoordelen (o.a. aan de hand van de gemeentelijke kaders) en, voorzien van een motivering, ter besluitvorming voor te leggen aan het gemeentebestuur. In Ermelo maken we gebruik van een werkwijze die is vastgelegd in een Handboek werkprocessen RO en er wordt verschillende zaaksystemen. De werkzaamheden bestaan uit: Beoordeling van principeverzoeken Contact met initiatiefnemers en betrokken partijen Aansturen van derden in het werkveld RO Afstemming binnen de ambtelijke organisatie (waaronder de Omgevingstafel) Beoordeling schetsplannen op ruimtelijke kwaliteit Beoordeling van ruimtelijke onderbouwingen Beoordeling van onderzoeken Planologisch-juridische beoordeling van de initiatieven op ETFAL In overleg met het team Grondzaken voorbereiden van anterieure overeenkomsten, indien nodig inclusief het bepalen van exploitatiebijdrage Voorbereiden en opstellen van college- en raadsvoorstellen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dynamisch aankoop systeem
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000