2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bērnu rotaļu laukumu elementu izgatavošana, piegāde un montāža Jelgavas novada pašvaldības iestādēs
Beschreibung: Bērnu rotaļu laukumu elementu izgatavošana, piegāde un montāža Jelgavas novada pašvaldības iestādēs
Interne Kennung: JNP 2026/62
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rotaļu iekārtu piegāde un uzstādīšana Elejas pirmsskolas izglītības iestādei “Kamenīte”