See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja świadczeń promocyjno marketingowych dla wydarzenia pod nazwą 72. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego na rzecz Województwa Śląskiego oraz Jednostki Wojewódzkiej "Stadion Śląski" w Chorzowie.
Beschreibung: Realizacja świadczeń promocyjno marketingowych dla wydarzenia pod nazwą 72. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego na rzecz Województwa Śląskiego oraz Jednostki Wojewódzkiej "Stadion Śląski" w Chorzowie.
Interne Kennung: ZP/S/30/WR/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP/S/30/WR/2026