See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kliinilise keemia ja immunoloogia reaktiivide ostmine
Beschreibung: Kliinilise keemia ja immunoloogia reaktiivide ostmine. Täpsem tehniline kirjeldus (Lisa 1) ja toodete maksumuse vorm (Lisa 2) on lisatud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311619-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0000