577184-2026 - Ergebnis
Kroatien – Bauarbeiten – Radovi rekonstrukcije i obnove zgrade Istaraživačkog centra METRIS na adresi Preradovićeva 9D - ponovljeni postupak
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radovi rekonstrukcije i obnove zgrade Istaraživačkog centra METRIS na adresi Preradovićeva 9D - ponovljeni postupak
Beschreibung: Radovi rekonstrukcije i obnove zgrade Istaraživačkog centra METRIS na adresi Preradovićeva 9D - ponovljeni postupak
Interne Kennung: 18-26/MV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Radovi rekonstrukcije i obnove zgrade Istaraživačkog centra METRIS na adresi Preradovićeva 9D Predmet nabave obuhvaća izradu izvedbenog projekta sukladno projektnom zadatku. Ponuditelj je obvezan traženu uslugu pružati prema pravilima struke, svim najboljim stručnim znanjima, koristeći iskustvo i vještine u skladu sa svojim ovlaštenjima, pridržavajući se pritom svih zakonskih i podzakonskih odredaba, kao i svih ostalih pozitivnih propisa Republike Hrvatske koji se odnose na uslugu koja je predmet nabave. Predmet nabave definiran je građevinskom dozvolom s pripadajućom projektnom dokumentacijom, Glavnim projektom, Izvedbenim projektom i Troškovnikom kako slijedi: - Rješenje o ispravku pogreške u Građevinskoj dozvoli (Klasa: UP/I-361-03/24-01/000245, Urbroj: 2163-7-05-03-0404-25-0028, od 19. 8. 2025., izdanoj po Grad Pula – Pola, Upravni odjel za upravljanje imovinom i imovinsko-pravne poslove, Odsjek za gradnju) - Građevinska dozvola (Klasa: UP/I-361-03/24-01/000245, Urbroj: 2163-7-05-03-0404-25-0026, od 8. 8. 2025., izdanoj po Grad Pula – Pola, Upravni odjel za upravljanje imovinom i imovinsko-pravne poslove, Odsjek za gradnju, pravomoćno od 4. 9. 2025. godine) Predmet nabave izvršava se u dvije faze: - Prva faza - sektor S, P, K, CTT - Druga faza - LAB sektor (krilo zgrade u kojoj se trenutno nalaze postojeći laboratorijski kapaciteti METRIS-a) sve kako bi se mogli seliti u obnovljeni dio zgrade prvom fazom. Izvedbenim projektom razrađuje se tehničko rješenje dano glavnim projektom. U ponudbenu cijenu potrebno je uključiti izradu Izvedbenog projekta sa svim potrebnim dijelovima/mapama potrebnim da se kvalitetno izvrši predmet nabave. Izvedbeni projekt mora biti izrađen i sadržavati sve elemente sukladno Pravilniku o obveznom sadržaju i opremanju projekata građevina (NN 118/19, 65/20). Zbog veličine projektna dokumentacija dostupna je na: https://drive.google.com/drive/folders/1BEz7jZ0wVpPUvujr2Zg1xWBSkUXxqXgz?usp=drive_link
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen