See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do obiektów Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego znajdujących się w Gdańsku przy ul. Okopowej 21/27, ul. Chmielnej 74/76 oraz ul. Harfowej 58 i w Sopocie przy ul. Mickiewicza 36.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do obiektów Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego znajdujących się w Gdańsku ul. Okopowa 21/27, ul. Chmielna 74/76 oraz ul. Harfowa 58 i w Sopocie przy ul. Mickiewicza 36 - opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do obiektów Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego znajdujących się w Gdańsku ul. Okopowa 21/27, ul. Chmielna 74/76 oraz ul. Harfowa 58 i w Sopocie przy ul. Mickiewicza 36.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do obiektów Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego znajdujących się w Gdańsku ul. Okopowa 21/27, ul. Chmielna 74/76 oraz ul. Harfowa 58 i w Sopocie przy ul. Mickiewicza 36 w terminie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.