See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 392733-2026
Interne Kennung: 8/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów
Interne Kennung: Dostawa odczynników do autoimmunologii i w kierunku Boreliozy z dzierżawą aparatów