57720-2026 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
BeschreibungDostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Dokument ten stanowi integralną część niniejszej SWZ
Vorherige Bekanntmachung630417-2025
Interne KennungMT.2370.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa 1 sztuki ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego (zaopatrzeniowego) dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Menge1 Stück