2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów do żywienia dojelitowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są „Dostawa preparatów do żywienia dojelitowego” Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części/Pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 - Dostawa diet przemysłowych do żywienia dojelitowego Pakiet nr 2 - Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia medycznego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Przedmiot i warunki realizacji niniejszego zamówienia muszą być zgodne z ustawą z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne oraz z innymi obowiązującymi przepisami prawnymi w tym zakresie. 4.Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 5.Przedmiot zamówienia został określony ilościowo w oparciu o porcje jakimi są: tuby, butelki ampułki, fiolki, tabletki itp. 6.Zamawiający dopuszcza zamianę postaci leku w obrębie: roztwór do sporządzania roztworu do infuzji, koncentrat/roztwór do przygotowywania roztworu do infuzji, roztwór do infuzji oraz tabletki, kapsułki, tabletki powlekane jeżeli postać nie wpływa na wymagany profil uwalniania substancji czynnej.
Vorherige Bekanntmachung: 359751-2026
Interne Kennung: ZP53/ZCO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa diet przemysłowych do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Dostawa diet przemysłowych do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Dostawa diet przemysłowych do żywienia dojelitowego
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia medycznego
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia medycznego
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Dostawa żywności specjalnego przeznaczenia medycznego