577220-2026 - Ergebnis
Ungarn – Systemunterstützung – CIIR rendszer üzemeltetése és fejlesztése 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CIIR rendszer üzemeltetése és fejlesztése 2026
Beschreibung: A CIIR (Civil Integrált Információs Rendszer) üzemeltetése és fejlesztése 36 hónapra az OBH részére 2026.
Vorherige Bekanntmachung: 371105-2026
Interne Kennung: EKR001018712026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: CIIR központi és külső kapcsolati modul, valamint az Országos Névjegyzék Alkalmazás üzemeltetése. A rendszer aktív felhasználóinak száma összesen jelenleg 657 fő (439 fő bírósági; 218 fő ügyészségi felhasználó). Ajánlattevő feladatát képezi a fentiekben felsorolt rendszerek és kapcsolódó interfészek teljes körű üzemeltetése, az üzemeltetés során felmerült és a felhasználók, valamint az ügyfelek által bejelentett problémák kezelése, alkalmazás rendszergazdai feladatok elvégzése, üzemeltetés-folytonosság biztosítása az Ajánlatkérő számára. Üzemeltetési feladatok: Üzemeltetési szolgáltatás folyamatos biztosítása - Üzemeltetési szolgáltatásba történő bevezetés - Rendelkezésre állás és kapacitásmenedzsment: A komponensek rendelkezésre állásának elvárt mértéke, százalékban (havi alapon): 99,5% (hetente 7 nap/ naponta 24 óra). A tesztrendszer rendelkezésre állásának elvárt mértéke munkaidőben, havonta, százalékban 90%. - A TMK (tervszerű megelőző karbantartás): maximális ideje munkaidőben: 4 óra, munkaidőn kívül (munkanapokon): 12 óra, munkaidőn kívül (munkaszüneti napokon): 24 óra. A TMK (tervszerű megelőző karbantartás) bejelentése a karbantartás előtt (naptári napokban): 15 nap. - Az alkalmazás konfiguráció kezelése - Változásmenedzsment - Kiadásmenedzsment - Együttműködés az egyéb bírósági rendszerek üzemeltetőivel - Tesztkörnyezet üzemeltetése - Szolgáltatások monitorozása, - Mérések végzése, riportok, statisztikai adatszolgáltatások készítése - Futtatással kapcsolatos napi teendők, mentések végrehajtása, adatállományok archiválása, adatbázis menedzsment, felhasználók kezelése, jogosultságkezelés és -nyilvántartás - Incidens és problémakezelés - Dokumentációs adatbázis kialakítása és folyamatos karbantartása - Helyszíni rendelkezésre állás paraméterei (idősáv, szakember szám): H-P, 9:00-17:00, 1 fő - A helyszíni rendelkezésre állási idősávon kívül folyamatos telefonos ügyeleti készenlét (munkaszüneti napokat és ünnepnapokat is beleértve): 1 fő A programozási nyelv a JAVA 8. Fejlesztési feladatok: Nyertes ajánlattevő feladata a fent részletezett jogi informatikai szakalkalmazások fejlesztéséhez 4.000 fejlesztői keretóraszámot biztosítani. Ajánlatkérő a szerződés teljesítése során azonosított, majd specifikált fejlesztéseket egyedi megrendelésben közli ajánlattevővel, aki – miután annak részleteiről, különösen a teljesítés határidejéről, és a felhasználható óraszámról – megállapodott, azt aláírásával elfogadja. Mennyiség: 3 db modul üzemeltetése és fejlesztési feladatok ellátása maximum 4.000 keretórában. Ajánlatkérő 2800 fejlesztői óra lehívására vállal kötelezettséget. A részletes feladatokat a műszaki leírás és a szerződés tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001018712026/1
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software