2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaak Viadere
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor het Schoonmaakonderhoud voor stichting Viadere. Voor informatie over de omvang van de opdracht verwijs ik u door naar de uitnodiging tot inschrijving.
Interne Kennung: 542412
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Viadere
Beschreibung: Stichting Viadere heeft voor de aanbesteding schoonmaak één perceel. Het betreft hier het enige perceel van deze aanbesteding. De omvang van de opdracht is te vinden in de Uitnodiging tot Inschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd.
577222-2025 - Mededinging
Nederland – Schoonmaken van scholen – EA Schoonmaak Viadere
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Schoonmaak Viadere
Interne identificatiecode: 542412
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Viadere
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan worden verlengd.