577228-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Mammografie-Ausrüstung – MAMOGRAF
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MAMOGRAF
Beschreibung: ACHIZITIE MAMOGRAF - 1 buc, conform cerintelor din Caietul de sarcini si Fisa de date. TERMENUL DE LIVRARE MAMOGRAF ESTE DE MAXIM 90 ZILE DE LA DATA SEMNARII CONTRACTULUI. NUMARUL DE ZILE PANA LA CARE SE POT SOLICITA CLARIFICARI INAINTE DE DATA LIMITA A DEPUNERII OFERTELOR ESTE 20 ZILE, AUTORITATEA CONTRACTANTA VA RASPUNDE IN TERMEN MAXIM 2 ZILE DE LA DATA SOLICITARILOR DE CLARIFICARE.
Interne Kennung: 2026/3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111650 Mammografie-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: MAMOGRAF - 1 buc
Interne Kennung: 1