577235-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Chirurgische Implantate – Implanturi chirurgicale
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implanturi chirurgicale
Beschreibung: FURNIZARE "Implanturi chirurgicale", CONFORM CAIETULUI DE SARCINI. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor conform art. 160-161 din Legea 98/2016 si art. 8 din HG 419, termenul incluzand si termenul prevazut pentru verificarea ANAP a propunerilor de raspuns. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 18 zile.
Interne Kennung: numar referinta 45410922026-4 art bug. 20.04.02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sistem pentru fixarea femurala si tibiala in reconstructia LIA compus dintr-un dispozitiv de fixare femurala tip buton cu bucla ajustabila si surub de interferenta bioiner
Beschreibung: cantitate min AC 1 buc, cant max AC 300 buc, cant min cs 10 buc, cant max cs 40 buc
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Sistem ligamentoplastie buton-șurub biocompozit
Beschreibung: cantitate min AC 1 buc, cant max AC 300 buc, cant min cs 10 buc, cant max cs 30 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Sistem de extensie a dispozitivului de fixare femurala tip buton cu bucla ajustabila pentru reconstructia LIA
Beschreibung: cantitate min AC 1 buc, cant max AC 100 buc, cant min cs 1 buc, cant max cs 10 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Sistem de fixare femurala tip buton cu bucla fixa pentru reconstructia LIA
Beschreibung: cantitate min AC 1 buc, cant max AC 200 buc, cant min cs 10 buc, cant max cs 20 buc
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Ancora din sutura 100% pentru reconstrutie de coafa rotatorie
Beschreibung: cantitate min AC 1 buc, cant max AC 200 buc, cant min cs 5 buc, cant max cs 10 buc
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Dipozitiv de sutura meniscala pentru tehnica all-inside
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Fir sutura ultrarezistent pentru grefele ligamentare
Beschreibung: cantitate min AC 1 buc, cant max AC 100 buc, cant min cs 5 buc, cant max cs 10 buc
Interne Kennung: 7