577252-2026 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für den Winterdienst – „Zakup i dostawa używanych pojazdów do zimowego utrzymania dróg wraz z fabrycznie nowymi zabudowami posypywarek i fabrycznie nowymi pługami odśnieżnymi w ilości 3 sztuk"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i dostawa używanych pojazdów do zimowego utrzymania dróg wraz z fabrycznie nowymi zabudowami posypywarek i fabrycznie nowymi pługami odśnieżnymi w ilości 3 sztuk"
BeschreibungOpis: „Zakup i dostawa używanych pojazdów do zimowego utrzymania dróg wraz z fabrycznie nowymi zabudowami posypywarek i fabrycznie nowymi pługami odśnieżnymi w ilości 3 sztuk Szczegółowy OPZ zawarty został w załączniku nr 7 do swz. Wymagany termin wykonania zamówienia: maksymalnie 20 tygodni od podpisania umowy, rzeczywisty termin dostawy zostanie określony przez Wykonawcę w formularzu oferty. Skrócenie terminu dostawy do 16 tygodni jest punktowane w ramach kryterium oceny ofert.
Vorherige Bekanntmachung254569-2026
Interne KennungPZP-RCS.271/03.2026-PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 43313100 Schneepflüge
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Zakup i dostawa używanych pojazdów do zimowego utrzymania dróg wraz z fabrycznie nowymi zabudowami posypywarek i fabrycznie nowymi pługami odśnieżnymi w ilości 3 sztuk".
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „„Zakup i dostawa używanych pojazdów do zimowego utrzymania dróg wraz z fabrycznie nowymi zabudowami posypywarek i fabrycznie nowymi pługami odśnieżnymi w ilości 3 sztuk" Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik do SWZ.Wymagany termin wykonania zamówienia: maksymalnie 20 tygodni od podpisania umowy, rzeczywisty termin dostawy zostanie określony przez Wykonawcę w formularzu oferty.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 43313100 Schneepflüge, 34144440 Splittstreufahrzeuge