See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje sistema SCADA/ADMS obstoječega sistema 3.8.3
Beschreibung: Predmet javnega naročila je vzdrževanje sistema SCADA/ADMS obstoječega sistema 3.8.3, skladno s ponudbenim predračunom in tehničnimi razpisnimi pogoji. Ponudnik bo vzdrževanje obstoječega sistema ADMS 3.8.3 zagotavljal od 01. 04. 2026 do 31. 12. 2026. Ponudnik bo predmetno javno naročilo izvedel v skladu s poglavjem št. 4 »Tehnični razpisni pogoji« (Elektro Ljubljana d.d.) dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila, ki določajo obseg in način vzdrževanje obstoječega sistema ADMS verzije 3.8.3.
Interne Kennung: JN2026/011
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527727