See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W PROGRAMACH TERAPEUTYCZNYCH Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych stosowanych w programach terapeutycznych z podziałem na części w ilości i asortymencie określonym w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 2.1-2.27 do SWZ, odpowiednio dla każdej części: 1. Leki stosowane w leczeniu przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci (ICD 10 E 22.8) (program B.18) 2. Lek stosowany w programie leczenia chorych z nerwiakowłokniakami splotowatymi w przebiegu neurofibromatozy typu 1 (NT1) (B.155) 3. Lek stosowany w programie leczenia pediatrycznych chorych na pierwotną małopłytkowość immunologiczną (B.98) 4. Lek stosowany w leczeniu spastyczności w mózgowym porażeniu dziecięcym I (program B.30) 5. Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów (B.33) 6. Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów II (B.33) 7. Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów III (B.33) 8. Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów IV (B.33) 9. Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów V (B.33) 10. Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów VI (B.33) 11. Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów VII (B.33) 12. Lek stosowany w programie leczenia pacjentów z napadami padaczkowymi w przebiegu zespołu stwardnienia guzowatego (B.153) oraz w programie leczenia pacjentów z zespołem Lennoxa-Gastauta lub z zespołem Dravet (B.154.FM) 13. Lek stosowany w programie leczenia pacjentów z zespołem Lennoxa-Gastauta lub z zespołem Dravet (B.154.FM) 14. Lek stosowany w leczeniu dzieci i młodzieży chorych na glejaka (B.177) 15. Lek stosowany w programie leczenia chorych na hipofosfatemię sprzężoną z chromosomem X ( B.151) 16. Lek stosowany w leczeniu choroby HURLER (B.24) 17. Lek stosowany w leczeniu mukopolisacharydozy typu II ( zespół HUNTERA) (program B.25) 18. Lek stosowany w programie B.65 leczenie chorych na ostrą białaczkę limfoblastyczną 19. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane (B.29) 20. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane II (B.29) 21. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane III (B.29) 22. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane IV (B.29) 23. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane V (B.29) 24. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane VI (B.29) 25. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane VII (B.29) 26. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane VIII (B.29) 27. Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane IX (B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652200 Arzneimittel für endokrine Therapien, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33621200 Antihämorrhagika, 33632200 Muskelrelaxanzien, 33652300 Immunsuppressiva, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33698300 Peptische Substanzen, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Leki stosowane w leczeniu przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.1 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (ICD 10 E 22.8) (program B.18)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 1
Haupteinstufung (cpv): 33652200 Arzneimittel für endokrine Therapien
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, wskazanego w Formularzu cenowym o maksymalnie 30% wartości udzielonego zamówienia podstawowego dla danej części. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, według rzeczywistych potrzeb, w okresie obowiązywania umowy. 3. Warunki oraz zasady skorzystania z prawa opcji zostały określone w § 4 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Lek stosowany w programie leczenia chorych z nerwiakowłokniakami splotowatymi w przebiegu neurofibromatozy typu 1 (NT1)
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.2 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.155)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 2
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Lek stosowany w programie leczenia pediatrycznych chorych na pierwotną małopłytkowość immunologiczną
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.3 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.98)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 3
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Lek stosowany w leczeniu spastyczności w mózgowym porażeniu dziecięcym I
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.4 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.30)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 4
Haupteinstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.5 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.33)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 5
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów II
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.6 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.33)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów III
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.7 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.33)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8: Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów IV
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.8 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.33)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9: Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów V
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.9 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.33)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10: Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów VI
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.10 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.33)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11: Leki stosowane w leczeniu chorych z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów i młodzieńczym idiopatycznym zapaleniu stawów VII
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.11 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.33)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12: Lek stosowany w programie leczenia pacjentów z napadami padaczkowymi w przebiegu zespołu stwardnienia guzowatego oraz w programie leczenia pacjentów z zespołem Lennoxa-Gastauta lub z zespołem Dravet
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.12 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.153 oraz B.154.FM)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13: Lek stosowany w programie leczenia pacjentów z zespołem Lennoxa-Gastauta lub z zespołem Dravet
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.13 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.154.FM)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 13
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0014
Titel: Część 14: Lek stosowany w leczeniu dzieci i młodzieży chorych na glejaka
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.14 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.177)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15: Lek stosowany w programie leczenia chorych na hipofosfatemię sprzężoną z chromosomem X
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.15 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.151)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 15
Haupteinstufung (cpv): 33698300 Peptische Substanzen
Los: LOT-0016
Titel: Część 16: Lek stosowany w leczeniu choroby HURLER
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.16 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.24)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 16
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0017
Titel: Część 17: Lek stosowany w leczeniu mukopolisacharydozy typu II ( zespół HUNTERA)
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.17 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.25)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18: Lek stosowany w programie B.65 leczenie chorych na ostrą białaczkę limfoblastyczną
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.18 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.65)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 18
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, wskazanego w Formularzu cenowym o maksymalnie 50% wartości udzielonego zamówienia podstawowego dla danej części. 2. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, według rzeczywistych potrzeb, w okresie obowiązywania umowy. 3. Warunki oraz zasady skorzystania z prawa opcji zostały określone w § 4 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0019
Titel: Część 19: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.19 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane II
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.20 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane III
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.21 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane IV
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.22 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane V
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.23 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane VI
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.24 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane VII
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.25 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane VIII
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.26 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27: Lek stosowany w leczeniu chorych na stwardnienie rozsiane IX
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2.27 do SWZ. 2. Program lekowy refundowany przez NFZ (program B.29)
Interne Kennung: 30/2026/PN - część 27