See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling van nieuwe indicatoren voor het monitoren van de klimaattransitie in België
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de ontwikkeling van nieuwe indicatoren voor de opvolging van de klimaattransitie in België, in het kader van het federale “Barometer van de transitie”.
Interne Kennung: DGEMCCEM26004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1: het ontwikkelen van indicatoren voor de gebouwensector (met focus op energieprestatie en renovatie)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2: het ontwikkelen van indicatoren rond klimaatadaptatie
Interne Kennung: 2