577315-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Video-Überwachungssystem – Nadgradnja in vzdrževanje centralnega sistema za videonadzor
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadgradnja in vzdrževanje centralnega sistema za videonadzor
Beschreibung: Nadgradnja in vzdrževanje centralnega sistema za videonadzor: SKLOP 1 - Licence, nadgradnje in vzdrževanje sistema/rešitve GSC SKLOP 2 - Strojna oprema (strežniki) SKLOP 3 - Dobava in montaža kamer Potencialni ponudnik, ki potrebuje pojasnila k dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila, zahtevo za pojasnilo oz. vprašanja postavi naročniku preko portala javnih naročil, razen za dodatna pojasnila, ki se nanašajo na zaprti del dokumentacije, potencialni ponudniki zastavijo na naročnikov elektronski naslov javno.narocanje@dars.si
Interne Kennung: 000095/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SKLOP 1 - Licence, nadgradnje in vzdrževanje sistema/rešitve GSC
Beschreibung: Nadgradnja in vzdrževanje centralnega sistema za videonadzor: SKLOP 1 - Licence, nadgradnje in vzdrževanje sistema/rešitve GSC.
Interne Kennung: 527662
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: SKLOP 2 - Strojna oprema (strežniki)
Beschreibung: Nadgradnja in vzdrževanje centralnega sistema za videonadzor: SKLOP 2 - Strojna oprema (strežniki)
Interne Kennung: 527663
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0003
Titel: SKLOP 3 - Dobava in montaža kamer
Beschreibung: Nadgradnja in vzdrževanje centralnega sistema za videonadzor: SKLOP 3 - Dobava in montaža kamer
Interne Kennung: 527664
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31710000 Elektronische Ausstattung