577321-2026 - Wettbewerb
Polen – Scanner für Computeranwendungen – Dostawa dwóch skanerów do digitalizacji oraz modernizacja skanera do digitalizacji będącego na stanie Głównej Biblioteki Lekarskiej w Warszawie. Części: 1-2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch skanerów do digitalizacji oraz modernizacja skanera do digitalizacji będącego na stanie Głównej Biblioteki Lekarskiej w Warszawie. Części: 1-2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa dwóch skanerów dziełowych wraz z osprzętem oraz renowacja skanera będącego w posiadaniu Głównej Biblioteki Lekarskiej w Warszawie zgodnie ze wszystkimi wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do SWZ. 2. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Interne KennungZZP.ZP.411.76.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Dostawa i montaż dwóch skanerów dziełowych do digitalizacji zbiorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części 1 jest: a. Dostawa dwóch skanerów dziełowych wraz z osprzętem b. Montaż skanerów i niezbędnego osprzętu we wskazanej przestrzeni c. Podłączenie, instalacja i konfiguracja oprogramowania niezbędnego do prawidłowego działania d. Przeprowadzenie szkolenia z obsługi skanerów e. Obsługa logistyczna. f. Gwarancja na okres min. 24 miesięcy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 2.1. Na podstawie art. 105 oraz 106 ustawy Pzp w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia zamawiający żąda od wykonawców przedstawienia następujących dokumentów: - Karta Specyfikacji Technicznej - Gwarancja producenta (minimum 24 miesięcy) - Certyfikaty potwierdzające spełnianie norm dla urządzeń elektronicznych - Deklaracje zgodności UE lub inne dokumenty potwierdzające zgodność z właściwymi przepisami i normami. 2.2. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości. 2.3. Zamawiający zgodnie art. 107 ust 2 ustawy Pzp przewiduje możliwość jednokrotnego uzupełniania ww. przedmiotowych środków dowodowych w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. 2.4. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp. – tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 2.5. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Renowacja skanera Hornet do digitalizacji zbiorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części 2 jest: a. Renowacja skanera Hornet będącego na wyposażeniu GBL b. Przeprowadzenie szkolenia z obsługi skanera c. Wdrożenie niezbędnego oprogramowania do prawidłowego działania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 2.1. Na podstawie art. 105 oraz 106 ustawy Pzp w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia zamawiający żąda od wykonawców przedstawienia następujących dokumentów: - Karta Specyfikacji Technicznej - Gwarancja producenta (minimum 24 miesięcy) 2.2. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości. 2.3. Zamawiający zgodnie art. 107 ust 2 ustawy Pzp przewiduje możliwość jednokrotnego uzupełniania ww. przedmiotowych środków dowodowych w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. 2.4. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp. – tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 2.5. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski