577348-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – „Dostawa urządzeń komputerowych do Katedry Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa urządzeń komputerowych do Katedry Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie”
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń komputerowych do Katedry Fizjologii i Patofizjologii Człowieka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumentach ,,Formularz opis przedmiotu zamówienia” - Załącznik nr 1 do SWZ, będące jednocześnie formularzami cenowymi.
Vorherige Bekanntmachung242170-2026
Interne Kennung103/2026/PN/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Laptopy
Interne KennungCzęść 1 - Laptopy
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Monitory interaktywne z komputerem OPS
Interne KennungCzęść 2 - Monitory interaktywne z komputerem OPS