See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudovanie uzamykateľných stojísk
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka uzamykateľných stojísk pre účely zabezpečenia komunálneho a separovaného odpadu v meste Šaštín-Stráže. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky sa nachádza vo výkaze - výmer, ktorý tvorí prílohu č. 1 súťažných podkladov. Dodávka predmetu zákazky sa požaduje vrátane všetkých nákladov: doprava na miesto dodania, montáž, zaškolenie personálu, otestovania funkčnosti a zavedenia do plnohodnotnej prevádzky a užívania, v zmysle minimálnych technických parametrov a špecifikácií podľa prílohy č. 1 súťažných podkladov.
Interne Kennung: 20260316_PSK-MZP-ŠS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka uzamykateľných stojísk pre účely zabezpečenia komunálneho a separovaného odpadu v meste Šaštín-Stráže. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky a technická špecifikácia je predmetom výkazu - výmer, ktorý tvorí prílohu č. 1 súťažných podkladov. Dodávka predmetu zákazky sa požaduje vrátane všetkých nákladov: doprava na miesto dodania, zaškolenia personálu, otestovania funkčnosti a zavedenia do plnohodnotnej prevádzky a užívania, v zmysle minimálnych technických parametrov a špecifikácií podľa prílohy č. 1 súťažných podkladov.