2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace školní jídelny SOU Dačice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového technologického vybavení školní kuchyně s nízkými tepelnými ztrátami. Z významných spotřebičů lze uvést 2x nový konvektomat, 2x multifunkční pánev, nová myčka stolního nádobí s rekuperací tepla z odpadního vzduchu a vody, doplnění o myčku kuchyňského nádobí, a především chladicí a mrazicí skříně s vodními výměníky a s významným využitím odpadního tepla pro ohřev teplé vody atd. Předmět plnění veřejné zakázky bude proveden v souladu se zadávacími podmínkami. Předmět plnění je blíže vymezen v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: OVZS144686/2024/kacu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001