577357-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa źródła ciepła dla miasta Jaworzna”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa źródła ciepła dla miasta Jaworzna”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa źródła ciepła dla miasta Jaworzna”. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne KennungPZP/TW/05543/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w SWZ.