577358-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung – Acord-cadru de furnizare Upgrade soluție de management a update-urilor pentru echipamentele din rețea
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de furnizare Upgrade soluție de management a update-urilor pentru echipamentele din rețea
Beschreibung: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Upgrade soluție de management a update-urilor pentru echipamentele din rețea”. Termen limită de solicitare clarificări la documentație atribuire: 18 zile anterior datei limită de depunere oferte. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 5129783_2026_PAAPD1632631
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48213000 Softwarepakte für die Betriebssystemerweiterung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Upgrade soluție de management a update-urilor pentru echipamentele din rețea”. Cantitatea minimă estimată a acordului-cadru: 250 licențe. Cantitatea maximă estimată a acordului-cadru: 5.000 licențe. Cantitățile estimate ale celui mai mare contract subsecvent ce urmează a fi încheiat: cantitatea minimă licență; cantitatea maximă 1.750 licențe. Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent care se estimează că va fi încheiat: 644.875,00 lei fără TVA.
Interne Kennung: 1