See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEZP.261.44.2025„Dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą aparatów i podłączeniem do sieci automatycznej: aparatu do hodowli drobnoustrojów z krwi płynów ustrojowych, aparatu do automatycznej identyfikacji i określenia lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z aparatem do automatycznego przygotowywania inokulum ”
Beschreibung: „Dostawa odczynników do wykonania badań mikrobiologicznych wraz z dzierżawą aparatów i podłączeniem do sieci automatycznej: aparatu do hodowli drobnoustrojów z krwi płynów ustrojowych, aparatu do automatycznej identyfikacji i określenia lekowrażliwości drobnoustrojów wraz z aparatem do automatycznego przygotowywania inokulum ” Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania Umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości kupowanego asortymentu w danej pozycji do 10% wartości danej pozycji (z zaokrągleniem w dół) po cenie jednostkowej określonej w ofercie, jednakże nie później niż 14 dni przed upływem okresu obowiązywania Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Los: LOT-0008
Titel: część 8
Los: LOT-0009
Titel: część 9
Los: LOT-0010
Titel: część 10
Los: LOT-0011
Titel: część 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12
Los: LOT-0013
Titel: część 13
Los: LOT-0014
Titel: część 14
Los: LOT-0015
Titel: część 15
Los: LOT-0016
Titel: część 16