2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż gazu ziemnego, wysokometanowego o symbolu E wg PN-C04750:2011 na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. tj. Parku Wodnego w Tarnowskich Górach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż gazu ziemnego, wysokometanowego o symbolu E wg PN-C04750:2011 na potrzeby obiektów Tarnogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. tj. Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Interne Kennung: ZP.05/2026