See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa chloranu (III) sodu w postaci roztworu wodnego o stężeniu 25% stosowanego w uzdatnianiu wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa chloranu (III) sodu w postaci roztworu wodnego o stężeniu 25% stosowanego w uzdatnianiu wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi w łącznej ilości 100 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 349406-2026
Interne Kennung: PN/03/D/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312200 Hypochlorite und Chlorate
5. Los
Los: LOT-0001