577417-2026 - Ergebnis
Ungarn – Wasserzähler – Új vízmérők beszerzése az E.R.Ö.V. részére
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Új vízmérők beszerzése az E.R.Ö.V. részére
Beschreibung: Ajánlatkérő célja új vízmérők beszerzése az E.R.Ö.V. részére, 2 ajánlati részben, adásvételi szerződés keretén belül. Teljesítés: a Vevő 7100 Szekszárd, Mátyás király utca 62. székhelyén, a teljesítés határideje 20 munkanap. Előteljesítést Ajánlatkérő elfogad. Ajánlatkérő fenntartja magának a jogot, hogy az ajánlattételi szakaszokban a vízmérők a beérkezést követően ellenőrzésen essenek át. További részletek a műszaki leírásokban és a szerződéstervezetben.
Vorherige Bekanntmachung: 418576-2024
Interne Kennung: EKR001150872026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Új bekötési vízmérők beszerzése (DN15-25)
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata új bekötési (DN15-25vízmérők szállítása a műszaki leírásban, a szerződéstervezetben és a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint, az alábbi mennyiségben: A szerződés mennyisége: Névleges átmérő [mm]/ /nyomás [bar] Megnevezés / hosszúság [mm] Mennyiség darab DN15 Új bekötési vízmérő menetes / L170 1 000 DN20 Új bekötési vízmérő menetes / L190 500 DN25 Új bekötési vízmérő menetes / L260 40 Az Eladó köteles a Termékeket a Megrendelés visszaigazolásától számított maximum 20 munkanapon belül a Vevő 7100 Szekszárd, Mátyás király utca 62. címére szállítani.Vevő előteljesítést elfogad. A vízmérők elvárt műszaki paramétereit a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő egyedi azonosítóval ellátott ivóvízmérőt kér (vonalkód). A mérők a beérkezést követően ellenőrzésen eshetnek át, amelyet Ajánlatkérő saját, vagy akár külső vízmérő hitelesítő laborjában végez el. Az ellenőrzés folyamatát és a hibás mérők további kezelését a műszaki leírás tartalmazza. A szállítás időpontjában a vízmérő minden alkatrésze új, használatlan állapotú kell legyen. Az ajánlat részeként szükséges benyújtania SZAKMAI AJÁNLAT-ot, mely szakmai ajánlatban („SZAKMAI AJÁNLAT” megnevezésű excel formátumú iratminta dokumentum) a megajánlott termékek gyártmánya és típusa minősül szakmai ajánlatnak a Kbt. 3. § 37. pontja alapján, így amennyiben valamely termék esetén a gyártó és/vagy típus nem kerül feltüntetésre úgy ezek nem hiánypótolható hibának minősülnek és az ajánlat érvénytelenségét vonják maga után. A „Szakmai ajánlat”-ban minden egyes megajánlott termékre vonatkozóan meg kell adni a konkrét adatokat, ideértve a megajánlott termékek gyártóját és megnevezését, ill. típusát, ami alapján a termék beazonosítható. A szakmai ajánlat korlátozottan, a Kbt. 71.§ (8) bekezdés b) pontja szerint hiánypótolható! Részletesen a Műszaki leírás és a Szerződéstervezet szerint.
Interne Kennung: EKR001150872026/1
Los: LOT-0002
Titel: Új bekötési vízmérők beszerzése (DN50-150 egyszerű
Beschreibung: Nyertes Ajánlattevő feladata új bekötési (DN15-25vízmérők szállítása a műszaki leírásban, a szerződéstervezetben és a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint, az alábbi mennyiségben: A szerződés mennyisége: "Névleges átmérő [mm]/ /nyomás [bar]" Megnevezés / hosszúság [mm] Mennyiség darab DN40 Új bekötési vízmérő karimás / L270 10 DN50 Új bekötési vízmérő karimás / L200 10 DN50 Új bekötési vízmérő karimás / L270 15 DN80 Új bekötési vízmérő karimás / L300 15 DN100 Új bekötési vízmérő karimás / L350 15 DN150 Új bekötési vízmérő karimás / L300 4 Az Eladó köteles a Termékeket a Megrendelés visszaigazolásától számított maximum 20 munkanapon belül a Vevő 7100 Szekszárd, Mátyás király utca 62. címére szállítani.Vevő előteljesítést elfogad. A vízmérők elvárt műszaki paramétereit a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő egyedi azonosítóval ellátott ivóvízmérőt kér (vonalkód). A mérők a beérkezést követően ellenőrzésen eshetnek át, amelyet Ajánlatkérő saját, vagy akár külső vízmérő hitelesítő laborjában végez el. Az ellenőrzés folyamatát és a hibás mérők további kezelését a műszaki leírás tartalmazza. A szállítás időpontjában a vízmérő minden alkatrésze új, használatlan állapotú kell legyen. Az ajánlat részeként szükséges benyújtania SZAKMAI AJÁNLAT-ot, mely szakmai ajánlatban („SZAKMAI AJÁNLAT” megnevezésű excel formátumú iratminta dokumentum) a megajánlott termékek gyártmánya és típusa minősül szakmai ajánlatnak a Kbt. 3. § 37. pontja alapján, így amennyiben valamely termék esetén a gyártó és/vagy típus nem kerül feltüntetésre úgy ezek nem hiánypótolható hibának minősülnek és az ajánlat érvénytelenségét vonják maga után. A „Szakmai ajánlat”-ban minden egyes megajánlott termékre vonatkozóan meg kell adni a konkrét adatokat, ideértve a megajánlott termékek gyártóját és megnevezését, ill. típusát, ami alapján a termék beazonosítható. A szakmai ajánlat korlátozottan, a Kbt. 71.§ (8) bekezdés b) pontja szerint hiánypótolható! Részletesen a Műszaki leírás és a Szerződéstervezet szerint.
Interne Kennung: EKR001150872026/2