2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerper voor een nieuw multifunctioneel gebouw op de trainingssite van de Lokale Politie Oostende
Beschreibung: De trainingssite van de Lokale Politie Oostende bestaat momenteel uit een schietstand, 3 trainingskoepels en een hondenkennel. De aanbestedende overheid wenst een ontwerper aan te stellen voor het ontwerpen en realiseren van een nieuw gebouw op de bestaande trainingssite. De huidige structuur op deze locatie werd reeds afgebroken. Het nieuwe complex moet worden opgetrokken binnen de volgende beschikbare oppervlakten: - Hoofdgebouw: 13,5 m x 32,5 m - Aanvullende zijdelingse ruimte voor een carport: 7 m x 32,5 m Het gebouw wordt voorzien van 3 bouwlagen: een gelijkvloers en twee verdiepingen, binnen de opgegeven bouwzone en oppervlakte. De ontwerper onderzoekt hoe deze bouwlagen zo goed mogelijk worden georganiseerd. Het op te trekken complex dient te voorzien in verschillende zones, afgestemd op de trainingen die op de site plaatsvinden: - GPI 48: zone toegankelijk voor alle gebruikers van de site voorzien van een kantine en vergaderzaal; - GPI 81: zone enkel toegankelijk voor de 30 leden van SAU (Speciale/ bijzondere bijstandseenheid; verdere toelichting in hoofdstuk «i»III.2.2 Zone THOR/ SAU team«-i») bestaande uit onder andere kleedruimtes, opslagruimte en briefingruimte; - Kantoorzone: hier worden 3 diensten onder gebracht (leidinggevende, dienst wapens en redactiezaal SAU); - Fitnessruimte en serverlokaal; - Carport Naast de gekende functies verwachten we dat de ontwerper, binnen het geraamde budget van 3.900.000,00 euro excl. btw, ook rekening houdt met toekomstige noden. Dit betekent dat er waar mogelijk ruimte wordt voorzien die vandaag nog geen vaste bestemming heeft, maar later flexibel kan worden ingevuld. De indeling moet logisch, veilig en efficiënt zijn, met een duidelijke scheiding tussen publiek toegankelijke zones en zones voorbehouden voor specifieke diensten.
Interne Kennung: PPP03T-8619/6493/200.D.158
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 200.D.158_1