See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ühe elektrilise kaubiku rentimine
Beschreibung: Ühe elektrilise kaubiku rentimine, millele seatud nõuded on toodud tehnilises kirjelduses ning selle lisades / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312778-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke, 50117000 Umbau und Instandsetzung von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sõidukite liisimine
Beschreibung: Riigihanke osas on hankeesemeks erinevate sõidukite liisimine nii kapitali- kui kasutusrendi põhimõtetel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312778-0001