See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kärltvätt för avfallskärl och kärlskåp inkl. rengöring av golv i miljörum
Beschreibung: Upphandlingen avser köp av tjänst genom upprättandet av ett ramavtal. Tjänsten avser tvätt av avfallskärl för mat- och restavfall, förpackningar och tidningar men inkluderar rengöring av tillhörande utrymmen såsom kärlskåp samt golv i miljörum. Tjänsten upphandlas för ÖrebroBostäders och dess dotterbolags hela fastighetsbestånd.
Interne Kennung: 25/121
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
5. Los
Los: LOT-0000