2. Verfahren
Verfahren
Titel: 14/PN/2026 - Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach umowy o dofinasowanie zakupów inwestycyjnych nr 55/DZ/WEI/2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „14/PN/2026 - Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach umowy o dofinasowanie zakupów inwestycyjnych nr 55/DZ/WEI/2026”. Zamówienie jest podzielone na 5 (pięć) części i obejmuje dostawę: Nazwa ilość Kod CPV Część 1 Wideobronchoskop z torem wizyjnym 1 szt. 33168000-5 Część 2 Myjnia endoskopowa 1 szt. 33191000-5 Część 3 Zestaw akcesoriów do stołu operacyjnego z systemem zarządzania danymi medycznymi 1 szt. 33168000-5 Część 4 Defibrylator 1 szt. 33182100-0 Część 5 Urządzenie do suchego rozmrażania składników krwi 1 szt. 38000000-5 Szczegółowy opis przedmiotu jest podany w załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego
Interne Kennung: 14/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Wideobronchoskop z torem wizyjnym
Beschreibung: ___ wykaz oświadczeń, podmiotowych i przedmiotowych środków dowodowych zawarty jest w Rozdziale VII SWZ ___ Zamawiający, zgodnie z art. 139 Ustawy Pzp., przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Myjnia endoskopowa
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Zestaw akcesoriów do stołu operacyjnego z systemem zarządzania danymi medycznymi
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
Los: LOT-0004
Titel: Część4 Defibrylator
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Urządzenie do suchego rozmrażania składników krwi
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)