577471-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Mengenmessinstrumente – 25EA042 Vrijwillige transparantie 2 LCMS systemen
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel25EA042 Vrijwillige transparantie 2 LCMS systemen
BeschreibungDe Divisie Laboratoria, Apotheek en Biomedische Genetica van het UMC Utrecht is voornemens om tot aanschaf van 2 LC-MS systemen over te gaan. De opdracht bestaat in totaal uit koop van de producten, inclusief gebruikslicenties software en onderhoudscontract te gunnen aan de onderneming Waters Chromatography B.V., Etten-Leur, Nederland. De Divisie Laboratoria, Apotheek en Biomedische Genetica eist divisie breed LC-MS systemen die o.a. vooruitlopen qua sensitiviteit voor de te analyseren analyten.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38340000 Mengenmessinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
5. Los
LosLOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38340000 Instrumentos de medida de cantidades
Clasificación adicional (cpv): 38300000 Instrumentos de medición
5. Lote
Lote: LOT-0000